Жінки в дії: Розвиток потенціалу жінок через освіту у сфері енергоефективності

https://www.vpubud.lutsk.ua

Жінки в дії: Розвиток потенціалу жінок через освіту у сфері енергоефективності

Жінки-педагоги Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури активно долучилися до першого дня тренінгу “ЖІНКИ В ДІЇ: РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ЖІНОК ЧЕРЕЗ ОСВІТУ У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ”, що проходить у змішаному форматі (онлайн + офлайн) з 25 по 28 лютого 2025 року.

Проєкт «Сприяння енергоефективності та впровадження Директиви ЄС щодо енергоефективності в Україні», реалізований Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), спрямований на підвищення потенціалу національних інституцій в Україні для ефективної реалізації Директиви ЄС з енергоефективності та популяризацію ініціатив у сфері енергозбереження. Він надає підтримку Міністерству розвитку громад та територій, а також Державному агентству з енергоефективності, включаючи політичні консультації, реалізацію реформ, розвиток муніципального енергоменеджменту та підвищення кваліфікації фахівців.

У ході тренінгу Ірина ГУБЕЛАДЗЕ, доктор психологічних наук і експертка проєкту з гендерних питань, представила результати досліджень щодо готовності залучення жінок і дівчат до здобуття енергоефективних професійних кваліфікацій у традиційно “чоловічих” сферах. Вона підкреслила важливість ролі жінок-педагогів у формуванні лідерок для енергоефективного відновлення України.

Наталія ПРОЦЕНКО, старша проєктна менеджерка Команди підтримки, відновлення та реформ Міністерства освіти і науки, звернула увагу на основи гендерної педагогіки та сучасні методичні підходи до навчання дівчат і жінок у професіях будівельного спрямування.

Валерія ДОКТОРОВИЧ, доктор філософії та заступник директора Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну, поділилася досвідом свого навчального закладу у формуванні SoftSkills як важливої складової підготовки кваліфікованих кадрів для будівельної галузі, акцентуючи увагу на врахуванні гендерних аспектів під час освоєння “м’яких” навичок.

Дякуємо тренерам, партнерам та організаторам тренінгу за їхню натхненну роботу, корисний обмін досвідом та створення чудової атмосфери!