Впровадження досвіду з методики викладання елементів технологій з енергоефективності та «Розумна будівля» для здобувачів фахової передвищої освіти

https://www.vpubud.lutsk.ua

Впровадження досвіду з методики викладання елементів технологій з енергоефективності та «Розумна будівля» для здобувачів фахової передвищої освіти

Технології енергоефективності та «Розумна будівля» є перспективним напрямком для сфери будівництва та архітектури, а тому у ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» створюються умови щодо розширення можливостей їх впровадження у навчальний процес для здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

У зв’язку з цим, викладач дисципліни “Санітарно-технічне обладнання будівель” доцент Сергій Синій, взяв участь у навчальному заході – тренінгу для тренерів з навчального курсу «Енергоефективні системи теплопостачання будівель та технологія «Розумна будівля» в рамках реалізації проєкту «Просування енергоефективності імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Учасниками тренінгу стали близько 130 викладачів коледжів та університетів України.

Даний курс тренінгу проходив на платформі Zoom загальною тривалістю з 27.02.2025 по 06.03.2025 року і дозволив підвищити рівень кваліфікації викладача (отримано сертифікат про проходження тренінгу № 06/03/2025-43, від 06.03.2025 року) за наступними навчальними модулями: “Методологічні основи впровадження навчального курсу та огляд силабусу”, “Модуль 1. Будівельна фізика”, “Модуль 2. Інженерні системи житлових та громадських будівель”, “Модуль 3. Інтелектуальні системи управління будівлями”, “Виконання індивідуального тренінгового завдання та обмін досвідом з ЗВО”.

В процесі участі у тренінгу доцент Сергій Синій поділився досвідом викладання дисципліни “Санітарно-технічне обладнання будівель” для здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Також, модераторами разом з учасниками тренінгу було обговорено напрямки розширення впровадження елементів методології енергоефективності систем теплопостачання будівель та технології «Розумна будівля» у навчальний процес для здобувачів фахової освіти у сфері будівництва та архітектури коледжів та університетів України.

З метою удосконалення навчального процесу, отриманий досвід та нові знання, матеріали з навчального курсу «Енергоефективні системи теплопостачання будівель та технологія «Розумна будівля» будуть використані для подальшого оновлення матеріалів та розвитку методик викладання навчальних дисциплін у ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», зокрема – дисципліни “Санітарно-технічне обладнання будівель”.

Програма тренінгу для тренерів з викладання навчального курсу «Енергоефективні системи теплопостачання будівель та технологія «Розумна будівля»

No Comments

Give a comment