Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Інформація для користувачів

Вивчення, впровадження та популяризація педагогічної спадщини Василя Сухомлинського бібліотекою Луцького ВПУ будівництва та архітектури 

Педагогічна спадщина В.Сухомлинського багатопланова. Вона зазнавала певної еволюції, постійно збагачувалася, поглиблювалася. Хоча він жив і творив у нелегкому ХХ столітті, ставлення до його діяльності та ідей не змінилося. Його педагогічна концепція високогуманна і демократична, така, що органічно поєднує класичну і народну педагогіку. 

Одним із основних положень у системі поглядів В.О.Сухомлинського на сутність навчально-виховного процесу є положення про неповторність кожної дитини. "У практиці своєї виховної роботи ми виходимо з того, що людина неповторна ...", ‒ пише Василь Олександрович у праці "Духовний світ школяра". 

Протягом 2017-2018 н.р. у  бібліотеці училища заплановано проведення заходів щодо  впровадження творчості Василя Сухомлинського у виховний та педагогічний процес навчального закладу, а саме: книжкові виставки, огляди літератури, виховні заходи спільно з колегами вихователями та бібліотекарями. 100-річчя від дня народження Великого учителя і педагога буде відзначатись в Україні 28 вересня наступного року. 

Василь Сухомлинський був видатним педагогом, майстром педагогічної публіцистики, який вдало поєднував у своїй діяльності теорію з практикою, і твори якого увійшли в скарбницю науково-педагогічної думки сьогодення. 

 

Виставка в читальному залі присвячена педагогічній спадщині В.Сухомлинського: «Виховувати і навчати»

Нова зустріч з Василем Сухомлинським http://vollibr.org.ua/

План по підготовці виховних заходів приурочених до відзначення 100 річниці від дня народження Василя Сухомлинського


АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб