Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Виставки
Бібліотека училища є обов’язковим структурним підрозділом навчального закладу, всі основні завдання, які ставить перед собою училище на даному етапі, стають завданнями для бібліотеки.

Розміщена бібліотека на другому поверсі АПК і складається з читального залу та двох книгосховищ, що займають площу 281.9 кв.м.

Читальний зал розрахований на 60 місць. Матеріально-технічне забезпечення включає в себе: ксерокс, 5 комп’ютерів з підключенням до мережі Інтернет.

Бібліотека була заснована 29.08.1960 року.

Штат бібліотеки: Провідний бібліотекар Цибульська Євгенія Віталіївна, відмінник освіти, стаж роботи – 30 років, Бібліотекар Борейчук Раїса Йосипівна, відмінник освіти, стаж роботи 9 років.

Режим роботи:
Щоденно з 8.30 до 20.00
Вихідні: субота, неділя.

Фонд бібліотеки комплектується через мережу магазинів за кошти, що виділяються дирекцією училища, та підручниками, виданими за кошти Міністерства освіти згідно бланку замовлень. Загальний фонд становить 42817 примірників, у тому числі: Художня література – 5594; Методична література – 2715; Підручники і посібники із з/о дисциплін – 3912; Підручники і посібники із спецдисциплін – 17548 та інша. Бібліотекою передплачується 37 найменувань періодичних видань.

В читальному залі бібліотеки 22 книжкові виставки:

«Історика правова спадщина України»,
«Твоя професія – будівельник»
«Ваші підручники»
«Скарбничка педагогічного досвіду»
«Література для груп ББС»
«На допомогу професії»
«Технологія деревообробки»
«Співачка Волинського краю»
«Ми чуємо тебе, кобзарю, крізь століття»

18 книжкових виставок постійно діючі. Є також циклічні виставки, приурочені до ювілейних дат, предметних тижнів згідно плану роботи, перегляди нових надходжень (в міру надходження літератури).

Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки складають алфавітний каталог, систематичний каталог та 8 картотек:
  1. Картотека реєстрації періодичних видань, які надходять до бібліотеки;
  2. Картотека газетно-журнальних статей на допомогу дирекції училища, викладачам, класним керівникам, майстрам в/н, вихователям;
  3. Картотека «Інноваційні технології в навчанні»
  4. Картотека «На допомогу тим, хто вивчає технологію деревообробки та меблеві технології»
  5. Картотека обліку з/о підручників
  6. Картотека навчальної та методичної літератури для груп ББС
  7. Картотека «Впровадження інноваційних технологій в практику»
  8. Картотека програм та методичних рекомендацій для молодших спеціалістів із спеціальностей «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Декоративно-прикладне мистецтво».
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб