Бібліотека

Бібліотека

               НОВИНИ               

Режим роботи: 
Щоденно з 8.15 до 18.00 
Вихідні: субота, неділя.

 

Бібліотека училища є обов’язковим структурним підрозділом навчального закладу, що має упорядкований фонд документів, доступ до інших джерел інформації та головним завданням якого є забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки;  (ЗУ «Про бібліотеки і бібліотечну справу»).

Бібліотека є обов’язковим структурним підрозділом професійно-технічного навчального закладу і здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виробничого процесу.

Розміщена бібліотека на другому поверсі АПК і складається з читального залу та двох книгосховищ, що займають площу 281.9 кв.м.

Читальний зал розрахований на 40 місць. Матеріально-технічне забезпечення включає в себе: ксерокс, 5 комп’ютерів з підключенням до мережі Інтернет, проектор, широкоформатний екран (кінотеатр).

Бібліотека була заснована 29.08.1960 року.

Штат бібліотеки: Провідний бібліотекар Цибульська Євгенія Віталіївна, Відмінник освіти, стаж роботи понад 40 років, бібліотекар Сахнюк Надія Михайлівна, стаж роботи понад 10 років.


ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА


             ВИСТАВКИ               

 

               РЕСУРСИ                 
 
Запитуйте нас...