Участь у проєктах

Участь у проєктах

ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ НІМЕЦЬКОЇ КОМПАНІЇ GROHE

В нинішніх умовах розвиток та відновлення системи професійної освіти України стає дуже актуальним. Нестача кваліфікованих фахівців у сантехнічній галузі та робітничих професіях взагалі – це проблема, вирішити яку покликана соціальна ініціатива компанії GROHE. Ця програма є потужним кроком компанії задля підтримки професійної освіти та формування в Україні поважного ставлення до робітничих професій. Внесок GROHE в систему професійної освіти України полягає також в наданні сучасного обладнання та проведення майстер-класів за спеціально розробленою програмою із міжнародною акредитацією за спеціальністю «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». У березні 2023 року учбово-технологічний клас за цією програмою започаткований на базі навчально-виробничої майстерні сантехнічних робіт Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

Детальніше з проєктом можна ознайомитися тут. 

 

 

ПРОЄКТ «ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В УКРАЇНІ»

З 2021 року ДНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» бере участь  у міжнародному проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні», програми «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Детальніше з проєктом можна ознайомитися тут. 

 

УЧАСТЬ У НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ «ПАРТНЕРСТВО У СФЕРІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

У травні 2019 року Луцьке вище професійне училище розпочало участь у німецько-українському проєкті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH на теренах Львівської на Волинської областей.

Тісна співпраця в рамках проєкту та поглиблення  взаємовигідної кооперації з підприємством-партнером «Модерн-Експо» сприяє якісній підготовці кваліфікованих робітників з професії «електрозварник ручного зварювання» та фахових молодших бакалаврів.

Німецько – український проєкт «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».

Дата започаткування: травень 2019

Професія: Електрозварник ручного зварювання – 15 здобувачів освіти;

  • Підприємство – партнер ТзОВ «Модерн-Експо»

Підписано угоду 22.05.2019 року.

ЗВІТ ПРО РОБОТУ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ (ДРУГИЙ ЕТАП)

Запитуйте нас...