Центр кар’єри

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ ДЛЯ МОЛОДІ

Буклети розроблено за підтримки Фонду ООН у рамках спільного плану дій з метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед молоді на виконання Меморандуму про співробітництво між Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості, який підписано 3 червня 2019 року.

Буклети включають ефективні інструменти для молоді, яка прагне свідомо обирати майбутню професію, а також для спеціалістів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ ДЛЯ МОЛОДІ

 

 

 

 

 

КУРС «НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ» ДЛЯ ЗП(ПТ)О

Пропонуємо вашій увазі курс «Навички для успішної кар’єри» для ЗП(ПТ)О. Даний курс реалізовується в рамках проєкту «Skills lab: навички для успішної кар’єри»  для молоді ЗП(ПТ)О, які прагнуть побудувати успішну кар’єру та розвинути топ-10 навичок майбутнього: критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність, емоційний інтелект, уміння вести переговори, управління проєктами, цифрову грамотність, підприємницькі навички та інші.

Організаторами проєкту є експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Детальна інформація та посилання на методичні матеріали курсу на сайті НМЦ ПТО у Волинській області: http://nmc-pto.volyn.ua/index.php?option=com_content…

 

Піклуємося про працевлаштування випускників

Співбесіда — найважливіший етап під час прийому на роботу. Це можливість справити перше враження на рекрутера і дізнатися більше про компанію та умови роботи. Для роботодавця – це теж своєрідне випробування, адже йому необхідно за короткий термін зрозуміти, чи зможете ви впоратися із завданнями компанії. Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних

Луцький міський центр зайнятості, провела зі студентами Луцького ВПУ будівництва та архітектури семінар на тему: «Проходження співбесіди з роботодавцем».

 

 

Обласна секція координаторів центрів кар’єри

27 вересня 2022року в онлайн-режимі відбулося засідання обласної секції координаторів центрів кар’єри. Від Луцького ВПУ будівництва та архітектури участь у роботі секції взяла керівник Центру кар’єри Мирослава Соловкіна. Учасники секції обговорили питання формування кар’єрних  та підприємницьких компетентностей, гнучкості, мобільності, соціально-комунікативних навичок випускників ЗП(ПТ)О.

У засіданні обласної секції взяли участь Зоя Парфенюк, директор НМЦ ПТО у Волинській області, Наталія Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості, Юлія Гринчук, координатор освітнього хабу Волині, координатори центрів кар’єри ЗП(ПТ)О.

 

 

 

Промоція Центру кар’єри

19 серпня 2022 року в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» відбувся тренінг щодо планування промоції Центрів кар’єри, який провів експерт проєкту пан Юрій Булик.

Від Луцького ВПУ будівництва та архітектури у заході взяли участь координатор проєкту Валентина Голотюк та керівник Центру кар’єри Мирослава Соловкіна. На практичному занятті учасники поставили цілі для своїх Центрів кар’єри, прописали завдання для досягнення мети та визначились, що саме для цього потрібно. Окрім практичних знань отримали і подарунок: вивіски для Центрів кар’єри для свого навчального закладу та підприємств-партнерів закладу з логотипами учасників проєкту.

Дякуємо організаторам та експерту проєкту п.Юрію Булику за цікаве та змістовне навчання.

 

 

 

Випуск групи 33 за професією «Слюсар-сантехнік; електрозварник ручного зварювання»

24 травня 2022 року відбувся випуск групи 33 за професією «Слюсар-сантехнік; електрозварник ручного зварювання».

Дипломи випускникам вручали майстер виробничого навчання Юрій Стукалов та директор училища Володимир Шмігель.

Вітаємо студентів групи з успішним завершенням навчання!

Бажаємо невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі, мирного неба і успіхів вам на життєвому шляху!

Професія, яку опанували студенти, дуже актуальна та затребувана на ринку праці, про що свідчить той факт, що переважна частина випускників успішно працевлаштувалася на ведучі підприємства м. Луцька, а саме: холдинг «Модерн-Експо», ДП «Автоскладальний завод № 1» ПАТ “Автомобільна компанія «Богдан Моторс», ПрАТ “Луцьксантехмонтаж №536”.

Більшість випускників виявили бажання продовжувати навчання в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія” за рівнем фахового молодшого бакалавра.

 

 

 

Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція

2 лютого 2022 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури розпочала роботу   Всеукраїнська науково-практична конференція «Підсумки реалізації освітніх проєктів компанії КНАУФ  в Україні в рамках державно-приватного партнерства з державними закладами професійної (професійно-технічної) освіти за 2021 рік» за сприяння Директорату професійної освіти МОН України, НАПН України, управління освіти і науки Волинської ОДА та Луцької міської ради.

У програмі першого дня конференції: підведення підсумків та аналіз діяльності НПЦ КНАУФ в Україні за 2021 рік, презентація навчально-методичного посібника «КНАУФ -ДИЗАЙН / KNAUF- DESIGN», майстер-клас «Улаштування каркасно-обшивної перегородки сантехприміщення з обшивкою плитами AQUAPANEL i ГКЛВ», засідання круглого столу.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Тетяна Остапченко, керівник проектів і програм матеріального/нематеріального виробництва ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ», Григорій Недопад, голова Волинської обласної ради, Сергій Мовенко, перший заступник голови обласної державної адміністрації, Сергій Коваленко, державний експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства Директорату професійної освіти, Едуард Заблоцький, директор Львівської філії  «Кнауф Гіпс Київ», Петро Коржевський, Начальник Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Катерина Мирошниченко, президент Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти, Віктор Гріненко – Голова асоціації директорів НМЦ ПТО України, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Чернігівській області та інші поважні гості.

За підсумками діяльності навчально-практичного центру у номінації “Найбільша кількість підготовлених слухачів у центрі КНАУФ” колектив Луцького ВПУ будівництва та архітектури посів перше місце та був нагороджений грамотою та цінними подарунками.

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО  СТОЛУ

26 листопада 2021 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання круглого столу представників навчальних закладів та роботодавців з теми «Підготовка робітничих кадрів для будівельної галузі регіону: проблеми та перспективи розвитку» 

Проблеми приведення рівня підготовки робітничих кадрів для будівельної галузі у ЗП(ПТ)О області до вимог роботодавців та підняття престижу робітничих професій обговорювалися на засіданні.

Директор училища Володимир Шмігель та методист навчально-практичного центру «Хенкель Баутехнік (Україна)»  Валентина Ліщук розповіли про роботу закладу освіти з розвитку соціального партнерства  як  необхідної складової підготовки висококваліфікованих робітників будівельного напряму.

 

ОБМІН ДОСВІДОМ З ПИТАННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

26 листопада 2021 року відбувся семінар «Панорама профорієнтаційних знахідок», на якому представники професійно-технічних закладів області презентували свої профорієнтаційні знахідки.

Системою роботи Луцького ВПУ будівництва та архітектури з питання профорієнтації молоді поділилася практичний психолог училища, секретар приймальної комісії Наталія Підцерковна.

Методист НМЦ ПТО у Волинській області Світлана Юрченко надала рекомендації, які варто врахувати в подальшій профорієнтаційній роботі, Руслана Лащ анонсувала проведення обласного конкурсу на кращу інфографіку «Навчаюся у профтесі: вступ 2022».

Після завершення семінару слухачі взяли участь у заході «Майстерня з профорієнтації», організованому директоратом професійної освіти МОН України в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти

 

 

 

 

 

 

 

ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

10 червня 2021 р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури  відбулося засідання регіональної ради професійної освіти у Волинській області.

Були розглянуті надважливі питання, такі як:

  1. Розвиток партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти області.
  2. Погодження проєктних обсягів регіонального замовлення з підготовки робітничих кадрів, фахових молодших бакалаврів та бакалаврів у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти на 2021/2022 навчальний рік.
  3. Дослідження регіональних особливостей ринку праці.
  4. Удосконалення системи управління закладами вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти в рамках їх автономії.

Що стосується затверджених обсягів регіонального замовлення з підготовки робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів, то для Луцького ВПУ будівництва та архітектури він становить 405 чол. – найбільший в області!

Як успішний та сучасний заклад освіти маємо величезний кредит довіри , як з боку владних структур, так і громадськості, який з усією відповідальністю колектив училища має намір виправдати.

Наснаги усім нам та плідної праці!

 

 

 

 

 

 

 

РОЗВИВАЄМО ТЕМАТИКУ ЦЕНТРУ КАР’ЄРИ У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

22 квітня 2021р. в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH  у Львівській, Волинській та Івано-Франківській областях відбулося індивідуальне онлайн – обговорення для визначення наявного стану консультативних послуг для учнів ПТНЗ з метою розвитку/поглиблення тематики Центру кар’єри у навчальному закладі.  

  Захід провели Андрій Янів, локальний координатор німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» та експерт проєкту п. Роман Баран, віцепрезидент Львівської ТПП.

 У заході взяли участь координатор проєкту Валентина Голотюк та керівник Центру кар’єри Луцького ВПУ будівництва та архітектури Мирослава Соловкіна. 

 

 

 

 

МАРКЕТИНГ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФТЕХОСВІТИ

В рамках участі у німецько-українському проєкті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH  у Львівській, Волинській та Івано-Франківській областях, у вівторок, 13.04.2021 секретар приймальної комісії училища Вікторія Собуцька взяла участь в черговому онлайн-семінарі.

На онлайн-семінарі для професійно-технічних навчальних закладів – учасників проєкту обговорювалися питання рекламно-інформаційної діяльності училища, планування роботи з профорієнтації та використання необхідних інструментів для цього.

Семінар-обговорення „Маркетинг для закладів профтехосвіти провів експерт з маркетингу, реклами та піару п. Юрій Булик, к.ф.н.

 

Запитуйте нас...