ПРО НПЦ

Навчально-практичний центр «Śnieżka» у закладах професійної освіти України

Український ринок праці сьогодні потребує кваліфікованих робітників у різних галузях промисловості. У фахівцях робочої ланки високого рівня зацікавлено чимало вітчизняних підприємств. Тому, враховуючи потреби ринку й орієнтуючись на перспективи розвитку, професійно-технічні освітні заклади шукають шляхи інтеграції навчальних програм із сучасними виробничими процесами. Для цього на базі своїх установ створюють разом з виробниками навчальні осередки для підготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів робочих професій. Виробники також прагнуть передавати свої знання і новітні технології майбутньому поколінню кваліфікованих робітників. Тож точка дотику професійних навчальних закладів і виробників збігаються, тому компанія «Снєжка-Україна» за підтримки Міністерства освіти України, з яким 02 листопада 2016 року підписала Меморандум про співробітництво, спрямовує свої зусилля на відкриття навчально-практичних центрів «Śnieżka» у професійно-технічних навчальних закладах України.

Співпраця закладів профтехосвіти із виробником дозволяє навчати молоді кадри за передовими технологіями, використовуючи сучасні лакофарбові матеріали. Адже продукція постійно вдосконалюється виробниками і сьогоднішні учні, а завтрашні робітники мають встигати за новими розробками і опановувати спеціальність, спираючись на сучасні навчальні матеріали. Програма створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» на базі професійних навчальних закладів України у напрямку якісної підготовки робітників за професіями «маляр-опоряджувальник», «столяр», «монтажник системи утеплення».

Для успішного функціонування навчально-практичного центру у навчальних закладах ПТО облаштовано навчальні кабінети «Śnieżka», «VIDARON», а також виробничі майстерні, що забезпечені необхідними наочно-методичними засобами й матеріалами для занять. Для ефективного засвоєння учнями навчальної програми з використанням виробів ТМ ŚNIEŻKA чи VIDARON виробник спільно із навчальним закладом облаштовують відповідні класи та майстерні, які забезпечені наочно-методичними матеріалами.

У класах діти вивчають теоретичні знання, у майстернях набувають практики, безпосередньо використовуючи сучасні будівельні матеріали. Після закінчення  навчання усі учні отримають не лише диплом навчального закладу, але й сертифікат від виробника про освоєння знань і навиків щодо роботи з новітніми матеріалами.

Майстри виробничого навчання та викладачі професійних навчальних закладів заздалегідь здобувають теоретичні знання і практичні вміння щодо застосування  новітніх лакофарбових матеріалів і отримують сертифікати виробника. Таким чином, набуту практику і досвід викладачі й майстри успішно впроваджують у навчальний процес. Учні опановують навчальний матеріал за допомогою сучасних лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та мають змогу перейняти найкращу європейську практику та досвід. Крім того, на базі НПЦ «Śnieżka»  відбуваються семінари, конференції для викладачів інших професійних навчальних закладів області, майстрів будівельних організацій та приватних підприємців.

Соціальне державно-приватне партнерство професійної освіти України та знаного виробника сучасних лакофарбових матеріалів орієнтоване на те, аби підвищити престиж робітничої професії у будівельній галузі та сприяти розвитку навчальних закладів освіти професійного спрямування.


Відкриття НПЦ «Śnieżka» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, напрямки навчання.

Запитуйте нас...