День цивільного захисту.

День цивільного захисту.

?⛑ Щоб навчити здобувачів освіти діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій для захисту свого здоров’я та життя, а також для допомоги потерпілим, 28 квітня 2023 р. в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся День цивільного захисту.

? Представники ДСНС провели навчальні лекції. Перша – на тему “Навчаємося мінній безпеці”, де розказали про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами в умовах воєнного стану нашої країни. За допомогою дидактичних матеріалів, що розроблені спільно з UNICEF Ukraine, рятувальники навчили учнів правил дій у випадку виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів або замаскованих під вибухівку підозрілих предметів.

? Друга – про принципи надання першої медичної допомоги. Нещасні випадки, травми та хвороби можуть трапитися з нами раптово і в будь-якому місці. Тому, оперативність надання допомоги часто залежить від людей, що знаходяться поряд з постраждалим (члени сім’ї, колеги, перехожі), особливо якщо вони володіють навичками надання першої допомоги. Перша допомога – це комплекс необхідних заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я постраждалого до моменту надання кваліфікованої медичної допомоги.

?‍? Окремо вогнеборці показали гасіння імітованої пожежі.

Окрім лекційної частини, учням була надана можливість ставити питання, які були для них актуальними і цікавими. Також їм було цікаво застосувати здобуті знання на практиці – медики провели практичні заняття з надання домедичної допомоги потерпілим.

? Було пізнавально та цікаво. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

?‍♀️?‍⚕️?‍? Навчання учнів проводили співробітники Учбового пункту, піротехніки та медики Аварійно-рятувального загону, вогнеборці ДПРЧ-2 м. Луцька.

No Comments

Comments are closed.

Запитуйте нас...