ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ

ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ

Якісна освіта — фундамент потужної держави. Перетворення старих радянських шкіл на сучасні простори, впровадження нових технологій без бюрократії та трансформація профтехів — це не майбутнє, а вже реальність. Навіть попри війну освітня сфера має розвиватися, щоб українські діти мали рівний доступ до освіти й високий рівень знань.

Під час заходу «Формування в учнівства життєвих навичок як нагальна умова для надолуження прогалин у навчанні» підписали меморандум про співпрацю з громадською організацією «ЕдКемп Україна». Він передбачає:
✏️ розвиток цифрових навичок,
✏️ розбудову якісного навчального середовища,
✏️ надолуження освітніх втрат і розривів.

Також на події команда EdCamp Ukraine з профільними державними інституціями презентувала національну онлайн-платформу ПОВІР. (https://povir.in.ua/) Це безоплатне середовище для зростання та навчання учнівства середньої й старшої школи. Платформа допоможе покращити знання з української та англійської мов, математики, а також розвинути софт-скіли. Учора перші 2 000 учениць і учнів отримали доступ до платформи та почнуть безоплатно навчатися з ПОВІР. Далі проєкт масштабуватиметься.

Продовжуємо трансформувати освіту разом 💫

No Comments

Give a comment

Запитуйте нас...